THE SMART TRICK OF DOğAL TAşLAR THAT NOBODY IS DISCUSSING

The smart Trick of doğal taşlar That Nobody is Discussing

The smart Trick of doğal taşlar That Nobody is Discussing

Blog Article

Sorusu aklımıza en çOkay takılan sorulardır. Burada taşın parlaklığına damarlı yapısına ve görüntüsüne bakmak yeterli olacaktır. Doğal Taşların gerçek olduğu nasıl anlaşılır sizleri bu konuda aydınlatmak istedik.

Ayrıca diğer taşların enerjisini artworkırmak için de kullanıldıkları bilinmektedir. Göz ve kalp sağlığını iyileştirmek için kullanılır. Ametist taşı mitolojide sarhoş etmeyen anlamına gelmektedir.

Bu taşlar arasında yer alan pembe kuvars ve opal taşı, Terazi burcu üzerinde dengeleyici etkiler sunar. Bu taşların diğer Terazi burcu taşları ile birlikte kullanılması etkileri arttırır.

Yuvarlak veya eskitme taşlar daha dayanıklıdır, uçları kırılmaz. Devrilme sırasında ince kumlar arasında saatlerce girdaplar oluşur ve yapı daha dayanıklı hale gelir.

Yunan mitolojisinde üzerinde ametist taşı bulunan birinin sarhoş olmayacağına yada ametist taşından yapılmış bir kadehten içilen alkolün kişiyi sarhoş etmediğine inanılırmış.

Doğal taş temizliği taşların nötr hale getirilmesi olarak da bilinmektedir. Doğal taşlar bulundukları yerin enerjilerinden alırlar.

Şifalı oldukları inanılan doğal taşlar son derece güzel, dayanıklı ve nadirdir. Doğal taşlarla yeni ilgilenmeye başlayanlar, hangi taşın hangi burca ya da hangi soruna iyi geldiğine dair araştırmalar yapıyor. Biz de sizler için doğal taşların özelliklerini detaylı bir şekilde derledik. Keyifli okumalar…

Kehribar doğal ağrı kesicidir içerisinde bulunan süksinik asit sayesinde teninize temas ettiği anda faydasını göstermeye başlar.

Sabır, huzur ve yaratıcılık, aventurin taşının en belirgin özelliklerinden bazılarıdır. Pozitif enerjisi sebebiyle kişinin kalp çakrasına çOkay yoğun şekilde etki eden aventurin taşı bu enerji sonucunda denge ve uyumu geliştirir.

Daha büyük bir doğal taşın yanında 24 saat bekleterek doğal taş temizliğini sağlayabilirsiniz.

Pirit taşı asıl olarak toprak elementinin hakim olduğu bir taştır ancak güneş sıcaklığı ve kendi gücündeki zenginlik nedeniyle ateş enerjisinin etkisine geçiş yapar. Bu özelliği sebebiyle eylem, canlılık ve irade taşı olarak bilinir.

Doğal Taşları temizleme yöntemlerinden bahsedeceğiz. negatif enerjiyi içine çeker. Negatif elektriğin Temizlenmesi gerekir. Sizlere doğal taşların nasıl temizleneceğinden bahsedeceğiz. Onlarca temizleme yöntemi bulunanların içerisinden en doğru olanları Ahmet Maranki hocamızın yorumuyla sizlere aktarmak istedik. Toprak ile temizleme yöntemi ve su ile temizleme yönteminden bahsedeceğiz. Akan su temiz olmalıdır. Doğal taş temizleme yaptığınız Dere ve şelale suyu da olabilir.

Her bir taşın içindeki mineraller farklı farklıdır ve kendine has özellikleri vardır. Doğal taşlar oluşurken doğadan aldıkları yararlı mineraller sayesinde enerjiyle dolar. İşte doğal taşları şifalı taşlar haline getiren de bu enerjidir.

Aragonit taşının en etkin faydaları arasında kişisel gelişim üzerine olan konulardır. Duygusal anlamda bedeni dengede tutmaya yardımcıdır. doğal taşlar Huzur ve mutluluk veren taş olarak da bilinmektedir.

Report this page